Podczas drugiego koncertu w ramach cyklu V Symfoniczne Organy Schlaga (poprzednio Symfoniczne Organy Kościoła Pokoju) wystąpią Zuzanna i Maciej Batorowie – małżeństwo organistów.
Od 2011 roku związani ze Świdnicą, gdzie tworzą jedno z najbardziej zauważalnych centrów muzyki organowej w Polsce. Prowadzą Fundację Dobrej Muzyki, w której realizują swoją misję – uczenie lepszego rozumienia muzyki organowej. Od 2012 roku, w ramach działalności Fundacji, zorganizowali ponad 130 koncertów zapraszając wybitnych artystów z całego świata. Para koncertuje w wielu krajach europejskich jako duet organowy wykonując autorskie transkrypcje organowe na 4 ręce. Rodzice Bernarda, Leonarda i Henryka.

V Symfoniczne Organy Schlaga
5th SYMPHONIC SCHLAG ORGAN
30.10.2020, PIĄTEK / FRIDAY, 18:30
Kościół Pokoju w Świdnicy, Plac Pokoju 6
The Church of Peace in Świdnica, Plac Pokoju 6

WSTĘP WOLNY za okazaniem bezpłatnej wejściówki!
/ ENTRY FREE only with a pass!

Zuzanna i Maciej Batorowie (Świdnica) – organy / organ

Zapoznaj się z Regulaminem uczestnictwa, jeśli chcesz uczestniczyć na żywo / Read the regulations of the concert: KLIKNIJ TUTAJ.
Bezpłatną wejściówkę wysyłamy e-mailem, napisz do nas na: kontakt@fundacjadobrejmuzyki.pl
To get a free pass send us an email to: kontakt@fundacjadobrejmuzyki.pl

Z&M Bator fot. Marek Szulikowski
fot. Marek Szulikowski

Program:
Sigfrid Karg-Elert (1877-1933)
A la Saltarelle
– Jeux d’enfants
– Graziella
– Elegie
Louis Vierne (1870 – 1937)
Symfonia nr 2 fis-moll

WSTĘP WOLNY!
Serdecznie zapraszamy!

Pierwszy koncert cyklu – kliknij TUTAJ po więcej informacji.

Dyrektor artystyczny Festiwalu / Artistic Director: Maciej Bator
Partner / Partner: Gmina Miasto Świdnica

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka 2020”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.