• To event minęło.

Koncert: Duet organowy – Zuzanna i Maciej Batorowie

3 lipca, 18:30 - 19:30
Z&M Bator fot. Marek Szulikowski

Zapraszamy na inaugurację V Festiwalu Schlaga, największego festiwalu organowego w regionie świdnickim!

Wystąpią Zuzanna i Maciej Batorowie – małżeństwo organistów. Od 2011 roku związani ze Świdnicą, gdzie tworzą jedno z najbardziej zauważalnych centrów muzyki organowej w Polsce. Prowadzą Fundację Dobrej Muzyki, w której realizują swoją misję – uczenie lepszego rozumienia muzyki organowej. W ciągu prawie 8 lat działalności Fundacji zorganizowali ponad 130 koncertów zapraszając wybitnych artystów z całego świata. Para koncertuje w wielu krajach europejskich jako duet organowy wykonując autorskie transkrypcje organowe na 4 ręce. Rodzice Bernarda, Leonarda i Henryka.

3.07.2020, PIĄTEK / FRIDAY, 18:30
Świdnica, Kościół Pokoju pw. św. Trójcy
Świdnica, The Church of Peace
Plac Pokoju 6
INAUGURACJA FESTIWALU / INAUGURATING CONCERT
Zuzanna i Maciej Batorowie – organy / organ

Kliknij TUTAJ i zobacz regulamin udziału w koncercie na żywo.

Z uwagi na dynamicznie rozwijającą się sytuację epidemiczną, a w związku z tym ze zmianami w zasadach organizacji wydarzeń kulturalnych, wszystkie zaplanowane elementy Festiwalu będą transmitowane na żywo na Facebooku. Oglądanie live-streamingu będzie publicznie dostępne, ale możliwe wyłącznie w czasie rzeczywistym. Wirtualny i realny udział we wszystkich wydarzeniach będzie bezpłatny.

Gorąco zachęcamy do udziału online na profilu Festiwalu na Facebooku:

Zostań współorganizatorem Festiwalu – wesprzyj nas i twórz z nami kulturę:

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! / FEEL WARMLY INVITED!

Dyrektor artystyczny Festiwalu / Artistic Director: Maciej Bator
Partnerzy / Partners: Przedszkole językowe AbraCadabra Świdnica, Gmina Miasto Świdnica, Schody Panas
Patroni medialni / Media patronage: Magazyn Presto, Radio Rodzina, TVP Kultura

Fundacja Dobrej Muzyki