Skoro tu zaglądasz, to znaczy, że Tobie także zależy na Dobrej Muzyce. Bardzo się z tego cieszymy! Twoje wsparcie jest dla nas ważne. Zostań współorganizatorem wszystkich wydarzeń Fundacji – wesprzyj nas kwotą, którą uznasz za stosowną.

Możesz przekazać darowiznę na trzy sposoby:

1) Darowizna przez szybkie płatności

Przekazana darowizna trafi do:

ul. Gen. W. Sikorskiego 15/4, 58-105 Świdnica

KRS: 0000442010
REGON: 022089566

Przekazuję darowiznę

na realizację misji Fundacji Dobrej Muzyki

WSPIERAMAkceptuję Politykę Bezpieczeństwa Danych znajdującą się pod adresem: https://fundacjadobrejmuzyki.pl/rodo/. Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych. Rozumiem, że są niezbędne do przekazania darowizny. Wiem, że zgodę tę w każdej chwili mogę wycofać. / Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Dobrej Muzyki z siedzibą przy ul. gen. W. Sikorskiego 15/4, 58-100 Świdnica. Celem przetwarzania Twoich danych jest umożliwienie przekazywania środków finansowych w formie bezpośrednich wpłat oraz poprzez zewnętrznych operatorów teleinformatycznych postaci darowizn na odpowiednie konto naszej Fundacji.

2) PayPal
Możliwe jest przekazanie darowizny poprzez system PayPal – wystarczy kliknąć na ikonkę poniżej i postępować według instrukcji.
Tytuł transakcji: Darowizna na cele statutowe.

3) Przelew tradycyjny
Dane:
63 1050 1908 1000 0090 3029 6173 (ING Bank Śląski)
ul. Gen. W. Sikorskiego 15/4
58-105 Świdnica
Tytuł: Darowizna na cele statutowe

4) Darowizna po koncercie gotówką (do puszki) lub kartą płatniczą

Wspierając nas, przekazujesz nam dane, które będziemy przetwarzać w celu prawidłowej obsługi darowizn. Twoje dane osobowe mogą być również przetwarzane przez pośredników obsługi darowizn (np. PayPal), jeżeli zdecydujesz się na tę formę płatności.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Fundacja Dobrej Muzyki z siedzibą w Świdnicy, przy ul. Sikorskiego 15/4. Więcej informacji o przetwarzaniu przez nas danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce bezpieczeństwa danych osobowych.

Darczyńcy to bardzo ważne osoby w naszej działalności, z którymi chcemy (i ogromnie lubimy!) pozostawać w kontakcie przez cały rok. Dlatego jeżeli dokonujesz wpłat lub wspierasz nas w inny sposób, będziemy chcieli utrzymać z Tobą kontakt.

Z naszymi stałymi darczyńcami chcemy utrzymywać kontakt poprzez: regularną wysyłkę mejli, tradycyjnych listów lub telefon – w zależności od danych, które posiadamy. Oczywiście szanujemy Twoją prywatność i w każdym momencie możesz zrezygnować z pozostawania z nami w kontakcie – wystarczy kliknąć w opcję rezygnacji z otrzymywania wiadomości w stopce każdego z naszych mejli do Ciebie lub przesłać nam taką informację poprzez jeden z naszych kanałów komunikacji.
Kontakt z darczyńcami realizujemy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO, czyli prawnie uzasadnionego celu, którym jest promocja działalności Administratora.

International donations

PayPal
You can donate via PayPal – just click on the icon below and follow the instructions.
Transaction title: Donation for statutory goals.

Traditional transfer:

SWIFT: INGBPLPW
IBAN: PL 63 1050 1908 1000 0090 3029 6173 (ING Bank Śląski)

Name of the organization: Fundacja Dobrej Muzyki
Adress:
ul. Gen. W. Sikorskiego 15/4
58-105 Świdnica, Poland

Transaction title: Donation for statutory goals.

Dzięki Twojej wpłacie możemy razem zmieniać kawałek muzycznego świata na piękniejszy! Zobacz, w jaki sposób dotychczasowe wsparcie Darczyńców przyczyniło się do realizacji misji Fundacji:

Podoba Ci się nasza działalność? Bądź z nami! Zachęcamy do zostania współczesnymi Mecenaskami i Mecenasami Kultury, Przyjaciółmi Dobrej Muzyki! Wystarczy ustanowić  stałe zlecenie przelewu w kwocie, którą uznasz za stosowną.

Przyjaciele Dobrej Muzyki to grono osób wspierających Fundację Dobrej Muzyki regularnie kwotą, którą uznają za stosowną. Dzięki nim możemy coraz lepiej i skuteczniej realizować misję Fundacji – uczyć lepszego rozumienia muzyki organowej, a co za tym idzie – organizować więcej koncertów z rozmachem.

Przyjaciele Dobrej Muzyki są zatem współorganizatorami wszystkich wydarzeń Fundacji, a ich darowizny umożliwiają nam planowanie i realizowanie kolejnych działań.

Fundacja Dobrej Muzyki powstała w 2012 roku.  Do tej pory zorganizowaliśmy ponad 130 koncertów oraz wydarzeń im towarzyszących – co roku z naszych propozycji korzystają tysiące Melomanów. Gościliśmy muzyków z Polski, Czech, Słowacji, Niemiec, Francji, Szwajcarii, Włoch, Hiszpanii, Kolumbii i Korei Południowej.

Zapraszamy Cię do współtworzenia z nami kultury!

Na wszelkie pytania z chęcią odpowiem:
zuzanna@fundacjadobrejmuzyki.pl         Zuzanna Bator – Prezes Fundacji