Jako organizatorzy Festiwalu Schlaga przykładamy dużą wagę do bezpieczeństwa i zapewnienia komfortu uczestnictwa w koncertach naszym Słuchaczom, dlatego przygotowaliśmy dla Was elektroniczny system do pobierania wejściówek! Poniżej znajdziecie dokładną instrukcję pobrania bezpłatnej wejściówki oraz regulamin udziału w koncercie. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się obowiązującymi zasadami, byśmy wszyscy czuli się dobrze na letnich wydarzeniach:

Kliknij TUTAJ i przeczytaj regulamin.

Wszystkie informacje o Festiwalu Schlaga zebraliśmy w jedno miejsce – znajdziej je na tej stronie: https://fundacjadobrejmuzyki.pl/festiwal-organowy-schlaga/

Instrukcja pobrania wejściówki:

1. Z racji limitów miejsc na widowni (w kościele), na koncert w pierwszej kolejności będziemy wpuszczać osoby z imiennymi wejściówkami.
2. Aby pobrać bezpłatną wejściówkę, należy kliknąć ten link: http://koncerty.fundacjadobrejmuzyki.pl i wypełnić formularz SWOIMI DANYMI.
3. Następnie należy wejściówkę wydrukować i podpisać w dzień koncertu na dole strony – w ten sposób oświadczasz, że nie obserwujesz u siebie objawów COVID-19 tego dnia. Bez złożenia pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia nie będzie można wziąć udziału w koncercie.
4. Można pobrać wejściówkę dla kogoś, ALE na wejściówce muszą się znaleźć imię i nazwisko tej drugiej osoby. Czyli każdy, kto chce wejść na koncert, musi mieć wejściówkę ze swoim imieniem i nazwiskiem (e-mail i telefon mogą być te same u kilku osób). To też najlepszy sposób, by skrócić czas oczekiwania w kolejce do wejścia. W innym wypadku trzeba będzie wypełnić oświadczenie przed wejściem.
4. Jeśli nie chcesz lub nie masz możliwości wydrukować wejściówki, możesz pobrać ją na swój telefon i pokazać ją przed wejściem oraz wypełnić oświadczenie przy naszym stoisku. (Wtedy cała procedura może po prostu zająć więcej czasu.)
5. Twoje dane będziemy przechowywać do 2 tygodni po wydarzeniu zgodnie z Regulaminem i Klauzulą informacyjną, po czym zostaną zupełnie usunięte.
Po raz pierwszy w historii Fundacji korzystamy z takiego internetowego systemu do wejściówek i – jak to często bywa, gdy robi się coś po raz pierwszy – wiele rzeczy może pójść nie tak. Liczymy więc na Waszą wyrozumiałość. Nad całą procedurą pracowaliśmy razem z prawnikiem i programistą od końca kwietnia i jesteśmy podekscytowani tym skokiem technologicznym, który właśnie robimy dla naszych Słuchaczy!
Pamiętajcie, że w razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości, zawsze możecie się z nami skontaktować. Jeśli macie jakieś pytania o wejściówki, najlepiej napiszcie do Idy na adres: ida@fundacjadobrejmuzyki.pl – ona z chęcią Wam pomoże i wszystko wyjaśni!
Do zobaczenia na Festiwalu Schlaga!